Nowo otwarty Magazyn Dystrybucyjny Royal Seafood Sp. z o.o. w Szczecinie

Wypłyń na głębię
smaku z
Royal Seafood Sprawdź przepisy
Wypłyń na głębię
smaku z
Royal Seafood Sprawdź przepisy

Na fali

Nowo otwarty Magazyn Dystrybucyjny Royal Seafood Sp. z o.o. w Szczecinie

Niniejszym informujemy, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z dniem 01 10 2019 Firma Royal Seafood Sp. z o.o. otworzyła własny Magazyn Dystrybucyjny w Szczecinie przy ul. Wiosennej 100. Magazyn- chłodnia został w pełni przystosowany do specyfiki naszej działalności. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające sprawne i szybkie rozładunki i załadunki towarów oraz ich kompletację, a osoby nim zarządzające zostały zatrudnione, aby zaspakajać Państwa potrzeby i sprostać Państwa oczekiwaniom. To wysoce wyspecjalizowani pracownicy, z długoletnim doświadczeniem w pracy na magazynach chłodniczych.

Na pewno zdają sobie Państwo sprawę z sytuacji na rynku specjalistycznych magazynów składowych w Szczecinie. Po zamknięciu magazynu Lodom, sytuacja w Szczecinie uległa gwałtownemu paraliżowi. Na większości obecnych chłodni brakowało miejsca, aby składować towar, a dodatkowo chłodnie nałożyły ograniczenia co do minimalnego wydania towaru oraz kompletacji towaru na jednostce paletowej, a na dostawców wyższe koszty tych usług.

Dlatego też, w obecnej sytuacji nasza decyzja o otwarciu Magazynu Dystrybucyjnego, z pewnością wpłynie bardzo pozytywnie na Państwa dalszą współpracę z Royal Seafood Sp. z o.o..

Nasz magazyn charakteryzuje się elastycznymi godzinami pracy dostosowanymi do potrzeb odbiorców, położony jest przy głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu innych Chłodni Składowych, umiejscowiony jest na nadzorowanym całodobowo terenie z własną bramą wjazdową oraz rampą załadunkową. Nasi pracownicy nadal wykonują wydania mix paletowe zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Oprócz powyższego firma Royal Seafood Sp. z o.o. nadal umacnia swoją pozycję na rynku nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Pomimo braków asortymentowych wynikających z olbrzymich ograniczeń importu/produkcji, podjęte działania i złożone wcześniej zamówienia powodują, iż jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na nadchodzący NAJLEPSZY OKRES dla branży ryb i owoców morza – Święta Bożego Narodzenia.

W związku z powyższym, liczymy że ocenią Państwo nasze starania i działania na tyle pozytywnie, aby jeszcze bardziej umocnić naszą wzajemną współpracę.